Mimari

Hem Estetik,
Hem Büyüleyici Bir Yaşam

Ottoman Plus Residence kusursuz formu ve kıvrımlı hatlarıyla, estetik bir görünüş sunmaktadır. 7 kat ve 2 blok’tan oluşan bu proje %70 yeşil alanıyla ferah ve huzurlu yenilikçi ve modern mimarisiyle göz alıcı ve konforlu bir yaşam merkezi olarak prestijli bir dünyanın kapılarını ardına kadar açıyor.

Kalite Detaylarda Gizlidir,
Detaylarımızı Fark Edin

Ottoman Plus Residence’da tüm detaylar sizlere daha konforlu yarınlar sunabilmek için tasarlandı. Spor, sağlık, eğlence ve diğer sosyal alternatifler bu projenin merkezine yerleştirildi.

24 Saat güvenlik hizmeti, 3000 m2 kapasiteye sahip kapalı otoparkı, kapalı yüzme havuzu, spor alanları, sinema salonu, çocuk oyun alanları, kreş, mini market, kamelyalar, özel mini köprü ve göletler gibi hayatınızı kolaylaştıracak daha pek çok imkanı bir arada Ottoman Plus Residence’da bulacaksınız.

Eşsiz Bir Deneyime Hazır Olur!

Özel Mimarisi, doğal yaşam alanları, sosyal ve sportif etkinlikleriyle yaşamınıza enerji katıyor. Modern hayatın tüm dinamiklerini yansıtan bu projede, günlük yaşamın bütün stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak her türlü aktivite ve hareket alanı sizler için düşünüldü.

Yemyeşil peyzaj içerisinde konumlandırılmış kapalı havuzlarda hem yaz hem de kış boyunca evinizden uzaklaşmadan tatil yapmanın keyfini çıkaracaksınız.